ای زد دانلود

 

 ویترین آموزش,فایل صوتی زبان ,فایل صوتی انگلیسی,آموزش پرورش, آموزش و پرورش, آموزش زبان,آموزش زبان نصرت , زبان نصرت,آموزش زبان فارسی

قابل توجه کاربران گرامی

استفاده از کلیه منابع رسانه پارس ویترین رایگان است ، چنانچه حق نشر فایلی در این رسانه ضایع شده ، خواهشمندیم به اطلاع ما رسانده تا سریعا نسبت به حذف آن اقدام کنیم. 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دانلود بخش نهم (آخر) مجموعه آموزش صوتی زبان انگلیسی در 90 روز

 

 

با آخرین مجموعه آموزش فارسی زبان انگلیسی در خدمتتان هستیم. این مجموعه از 90 جلسه آموزشی تشکیل شده است. ما  این مجموعه ارزشمند را در 9 بخش تقدیم حضورتان کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما کاربران گرامی قرار بگیرد. هر بخش شامل 10 جلسه آموزشی است که هم اکنون با بخش نهم آن در خدمتتان هستیم.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود بخش هشتم مجموعه آموزش صوتی زبان انگلیسی در 90 روز

 

 

با یکی دیگر از آموزش های فارسی صوتی در خدمتتان هستیم. این مجموعه از 90 جلسه آموزشی تشکیل شده است. ما قصد داریم این مجموعه ارزشمند را در 9 بخش تقدیم حضورتان نماییم که امیدواریم مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد. هر بخش شامل 10 جلسه آموزشی است که هم اکنون با بخش هشتم آن در خدمتتان هستیم.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود بخش هفتم مجموعه آموزش صوتی زبان انگلیسی در 90 روز

 

 

با یکی دیگر از آموزش های فارسی صوتی در خدمتتان هستیم. این مجموعه از 90 جلسه آموزشی تشکیل شده است. ما قصد داریم این مجموعه ارزشمند را در 9 بخش تقدیم حضورتان نماییم که امیدواریم مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد. هر بخش شامل 10 جلسه آموزشی است که هم اکنون با بخش هفتم آن در خدمتتان هستیم.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود بخش ششم مجموعه آموزش صوتی زبان انگلیسی در 90 روز

 

 

با یکی دیگر از آموزش های فارسی صوتی در خدمتتان هستیم. این مجموعه از 90 جلسه آموزشی تشکیل شده است. ما قصد داریم این مجموعه ارزشمند را در 9 بخش تقدیم حضورتان نماییم که امیدواریم مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد. هر بخش شامل 10 جلسه آموزشی است که هم اکنون با بخش ششم آن در خدمتتان هستیم.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود بخش پنجم مجموعه آموزش صوتی زبان انگلیسی در 90 روز

 

 

با یکی دیگر از آموزش های فارسی صوتی در خدمتتان هستیم. این مجموعه از 90 جلسه آموزشی تشکیل شده است. ما قصد داریم این مجموعه ارزشمند را در 9 بخش تقدیم حضورتان نماییم که امیدواریم مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد. هر بخش شامل 10 جلسه آموزشی است که هم اکنون با بخش پنجم آن در خدمتتان هستیم.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود بخش چهارم مجموعه آموزش صوتی زبان انگلیسی در 90 روز

 

 

با یکی دیگر از آموزش های فارسی صوتی در خدمتتان هستیم. این مجموعه از 90 جلسه آموزشی تشکیل شده است. ما قصد داریم این مجموعه ارزشمند را در 9 بخش تقدیم حضورتان نماییم که امیدواریم مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد. هر بخش شامل 10 جلسه آموزشی است که هم اکنون با بخش چهارم آن در خدمتتان هستیم.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود بخش سوم مجموعه آموزش صوتی زبان انگلیسی در 90 روز

 

 

با یکی دیگر از آموزش های فارسی صوتی در خدمتتان هستیم. این مجموعه از 90 جلسه آموزشی تشکیل شده است. ما قصد داریم این مجموعه ارزشمند را در 9 بخش تقدیم حضورتان نماییم که امیدواریم مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد. هر بخش شامل 10 جلسه آموزشی است که هم اکنون با بخش سوم آن در خدمتتان هستیم.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود بخش دوم مجموعه آموزش صوتی زبان انگلیسی در 90 روز

 

 

با یکی دیگر از آموزش های فارسی صوتی در خدمتتان هستیم. این مجموعه از 90 جلسه آموزشی تشکیل شده است. ما قصد داریم این مجموعه ارزشمند را در 9 بخش تقدیم حضورتان نماییم که امیدواریم مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد. هر بخش شامل 10 جلسه آموزشی است که هم اکنون با بخش دوم آن در خدمتتان هستیم.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود بخش اول مجموعه آموزش صوتی زبان انگلیسی در 90 روز

 

 

با یکی دیگر از آموزش های فارسی صوتی در خدمتتان هستیم. این مجموعه از 90 جلسه آموزشی تشکیل شده است. ما قصد داریم این مجموعه ارزشمند را در 9 بخش تقدیم حضورتان نماییم که امیدواریم مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد. هر بخش شامل 10 جلسه آموزشی است که هم اکنون با بخش اول آن در خدمتتان هستیم.

 

مطالعه بیشتر...

سلام پاریس من

 

 

دانلود در ادامه مطلب ...

مطالعه بیشتر...

 

نرم افزار آموزشی

 

تمامی حقوق پارس ویترین متعلق به شماست