ای زد دانلود

 

قابل توجه کاربران گرامی

استفاده از کلیه منابع رسانه پارس ویترین رایگان است ، چنانچه حق نشر فایلی در این رسانه ضایع شده ، خواهشمندیم به اطلاع ما رسانده تا سریعا نسبت به حذف آن اقدام کنیم. 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دانلود کتاب آموزشی آشنایی با مفاهیم پایه در ورزش اسکی - فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران

 

 

برگرفته از نقطه نظرات علمی و تجربی کانون اسکی مربیان نیوزلند و csia

 

مطالعه بیشتر...

دانلود ویدئو آموزشی تکنیک های فوتبال آزاد - قسمت چهارم

 

 

 امروزه اکثر مردم جهان به فوتبال بیشتر از سایر ورزش‌ها علاقه مندند و بیشتر به این ورزش مهیج می‌پردازند. لذا تصمیم داریم از این پس با آموزش این ورزش در خدمت شما دوستان باشیم. برای شما علاقه مندان مجموعه ای نفیس از ویدئوهای آموزشی تکنیک های فوتبال را آماده‌ی دریافت کرده ایم که با دیدن این فیلم ها و کمی تمرین ، می توانید فوتبال را حرفه ای تر دنبال کنید. لازم به ذکر است که ما هر چند روز یکبار یکی از قسمت های این مجموعه را تقدیم حضورتان می کنیم. هم اکنون با قسمت چهارم آن در خدمت شما هستیم.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود ویدئو آموزشی پارکور از مبتدی تا پیشرفته - مجموعه پنجم

 

 

با آموزش قدم به قدم  ورزش بسیار مهیج پارکور در خدمت شما دوستان هستیم. پارکور یا همان هنر جا بجایی یک ورزش نوین برای تعامل با اطراف خود با استفاده از توانایی های فردی است. این ورزش توسط داوید بل در فرانسه  بنیان گذاری شده. شاید بهترین تعریف از ورزش پارکور تعریفی باشد که داوید بل درباره پارکور می گوید. او می گوید جنبهٔ فیزیکی پارکور، غلبه‌ کردن بر تمامی موانع پیش روست، درست مانند اینکه در شرایط اضطراری گیر کرده باشید. پارکور فقط صرف حرکات نیست ، بلکه مجموعه‌ ای هدفمند و دارای فلسفهٔ خاص خویش است. پس هدف پارکور، رسیدن به مقصد با استفاده از کاراترین ، روان‌ ترین و مستقیم‌ ترین مسیر و مناسب‌ترین حرکات است که می‌تواند شامل دویدن ، پریدن ، بالا رفتن و خزیدن باشد. از این تعاریف که بگذریم همانطور که می دانید پارکور در مدت کمی پیشرفت سریعی در بین مردم جهان داشته است و به سرعت محبوبیت پیدا کرده. این ورزش در ایران هم با اسقبال گسترده ای مواجه شده است و افراد زیادی هستند که پارکور را در حد نیمه حرفه ای و یا حتی حرفه ای دنبال می کنند. در این بین افرادی هم هستند که پارکور را دوست دارند ولی به خاطر شرایط شغلی و ... نمی توانند دوره آموزشی آن را در کلاس ها به صورت حضوری سپری کنند. ما برای این افراد راه حلی داریم. با مجموعه های آموزشی که توسط ویترین آموزش پارس ویترین به صورت رایگان برای شما تهیه می شود شما می توانید این ورزش را حتی بدون مربی یاد بگیرید و تمرین کنید. هم اکنون با مجموعه پنجم در خدمتتان هستیم که  امیدواریم مورد توجه و استفاده شما دوستان قرار بگیرد. ، به زودی با مجموعه های بعدی این آموزش در خدمتتان خواهیم بود.

 

 

مطالعه بیشتر...

دانلود ویدئو آموزشی تکنیک های فوتبال آزاد - قسمت سوم

 

 

 امروزه اکثر مردم جهان به فوتبال بیشتر از سایر ورزش‌ها علاقه مندند و بیشتر به این ورزش مهیج می‌پردازند. لذا تصمیم داریم از این پس با آموزش این ورزش در خدمت شما دوستان باشیم. برای شما علاقه مندان مجموعه ای نفیس از ویدئوهای آموزشی تکنیک های فوتبال را آماده‌ی دریافت کرده ایم که با دیدن این فیلم ها و کمی تمرین ، می توانید فوتبال را حرفه ای تر دنبال کنید. لازم به ذکر است که ما هر چند روز یکبار یکی از قسمت های این مجموعه را تقدیم حضورتان می کنیم. هم اکنون با قسمت سوم آن در خدمت شما هستیم.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود ویدئو آموزشی پارکور از مبتدی تا پیشرفته - مجموعه چهارم

 

 

با آموزش قدم به قدم  ورزش بسیار مهیج پارکور در خدمت شما دوستان هستیم. پارکور یا همان هنر جا بجایی یک ورزش نوین برای تعامل با اطراف خود با استفاده از توانایی های فردی است. این ورزش توسط داوید بل در فرانسه  بنیان گذاری شده. شاید بهترین تعریف از ورزش پارکور تعریفی باشد که داوید بل درباره پارکور می گوید. او می گوید جنبهٔ فیزیکی پارکور، غلبه‌ کردن بر تمامی موانع پیش روست، درست مانند اینکه در شرایط اضطراری گیر کرده باشید. پارکور فقط صرف حرکات نیست ، بلکه مجموعه‌ ای هدفمند و دارای فلسفهٔ خاص خویش است. پس هدف پارکور، رسیدن به مقصد با استفاده از کاراترین ، روان‌ ترین و مستقیم‌ ترین مسیر و مناسب‌ترین حرکات است که می‌تواند شامل دویدن ، پریدن ، بالا رفتن و خزیدن باشد. از این تعاریف که بگذریم همانطور که می دانید پارکور در مدت کمی پیشرفت سریعی در بین مردم جهان داشته است و به سرعت محبوبیت پیدا کرده. این ورزش در ایران هم با اسقبال گسترده ای مواجه شده است و افراد زیادی هستند که پارکور را در حد نیمه حرفه ای و یا حتی حرفه ای دنبال می کنند. در این بین افرادی هم هستند که پارکور را دوست دارند ولی به خاطر شرایط شغلی و ... نمی توانند دوره آموزشی آن را در کلاس ها به صورت حضوری سپری کنند. ما برای این افراد راه حلی داریم. با مجموعه های آموزشی که توسط ویترین آموزش پارس ویترین به صورت رایگان برای شما تهیه می شود شما می توانید این ورزش را حتی بدون مربی یاد بگیرید و تمرین کنید. هم اکنون با مجموعه چهارم در خدمتتان هستیم که  امیدواریم مورد توجه و استفاده شما دوستان قرار بگیرد. ، به زودی با مجموعه های بعدی این آموزش در خدمتتان خواهیم بود.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود مجموعه برترین ویدئو های آموزشی دفاع شخصی - بخش سوم

 

 

دفاع شخصی می تواند برای افراد مختلف با توجه به موقعیت های شغلی ، نوع زندگی و … تعاریف مختلفی داشته باشد. اما عموما منظور از دفاع شخصی مجموعه آگاهی ها و مهارت هایی است که شخص بتواند با تکیه بر آنها در زندگی روزمره خود از امنیت بیشتری برخوردار شود. برعکس آنچه که عموما در ایران تصور می شود دفاع شخصی مهارت هایی صرفا فیزیکی نیست. امروزه در دنیا در دوره های آموزشی بیشتر از آنکه تلاش کنند هنرجو را برای یک رویارویی فیزیکی آماده کنند، بر روی مهارت هایی که او را از افتادن در دام یک درگیری فیزیکی حفظ می کند تمرکز می کنند. چراکه ثابت شده یک درگیری فیزیکی حتی برای یک فرد ورزیده یا آموزش دیده هم یک ریسک است. همین امر باعث شده تا بیشتر آموزش ها روی بخش پیشگیری و کمک به افزایش توانایی افراد در حفظ هوشیاری و آمادگی ذهنی شان متمرکز شوند. به یاد داشته باشید از لحاظ قانونی دفاع شخصی مقابله با فردی است که قصد تحمیل صدمات جدی و یا کشتن شما را دارد. به همین دلیل همیشه هوشیاری و اجتناب از درگیری موثر تر و شانس بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. از امروز ما بر آن شدیم که هر چند وقت یکبار با یکی از برترین ویدئوهای آموزشی دفاع شخصی در خدمتتان باشیم. پس اگر خواهان یادگیری این فنون هستید از امروز با ما همراه شوید. ویدئوهایی که برای شما درنظر گرفتیم در حالت ها و سبک های مختلف تکنیک های بسیار متفاوت و کارایی را به شما می آموزد که در نهایت می توانید در دفاع از خود از سبک های مناسب بهره ببرید. ما با استفاده از این ویدئو ها به شما می آموزیم در درگیری های تک به تک و یا چند به چند و یا حتی یک به چند ، با سلاح و یا بی سلاح چگونه از خود مراقبت کنید و چگونه به حریف صدمه بزنید. در حال حاضر با بخش سوم این مجموعه آموزشی در خدمتتان هستیم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار بگیرد.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود برترین مجموعه های آموزش ویدئویی شنا - قسمت دوم

 

 

اگه از علاقه مندان به ورزش شنا هستید و مشتاقید این ورزش را یاد بگیرید و یا اگه شنا را در حد ابتدایی بلد هستید و می خواهید حرفه ای شوید و یا اصلا اگر شناگر حرفه ای هستید پیشنهاد می کنیم مجموعه های آموزش شنای ویترین آموزش  را از دست ندهید. ما در اینترنت گشتیم و گشتیم تا برترین آموزش های شنا را برای شما به صورت رایگان گرداوری کنیم و در دسترس شما قرار دهیم. این ویدئوها به آموزش سبک های مختلف شنا از مبتدی تا حرفه ای می پردازد که امیدواریم مورد توجه و استفاده شما کاربران گرامی قرار بگیرد. هم اکنون با قسمت دوم این مجموعه در خدمتتان هستیم.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود ویدئو آموزشی تکنیک های فوتبال آزاد - قسمت دوم

 

 

 امروزه اکثر مردم جهان به فوتبال بیشتر از سایر ورزش‌ها علاقه مندند و بیشتر به این ورزش مهیج می‌پردازند. لذا تصمیم داریم از این پس با آموزش این ورزش در خدمت شما دوستان باشیم. برای شما علاقه مندان مجموعه ای نفیس از ویدئوهای آموزشی تکنیک های فوتبال را آماده‌ی دریافت کرده ایم که با دیدن این فیلم ها و کمی تمرین ، می توانید فوتبال را حرفه ای تر دنبال کنید. لازم به ذکر است که ما هر چند روز یکبار یکی از قسمت های این مجموعه را تقدیم حضورتان می کنیم. هم اکنون با قسمت دوم آن در خدمت شما هستیم.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود مجموعه برترین ویدئو های آموزشی دفاع شخصی - بخش دوم

 

 

دفاع شخصی می تواند برای افراد مختلف با توجه به موقعیت های شغلی ، نوع زندگی و … تعاریف مختلفی داشته باشد. اما عموما منظور از دفاع شخصی مجموعه آگاهی ها و مهارت هایی است که شخص بتواند با تکیه بر آنها در زندگی روزمره خود از امنیت بیشتری برخوردار شود. برعکس آنچه که عموما در ایران تصور می شود دفاع شخصی مهارت هایی صرفا فیزیکی نیست. امروزه در دنیا در دوره های آموزشی بیشتر از آنکه تلاش کنند هنرجو را برای یک رویارویی فیزیکی آماده کنند، بر روی مهارت هایی که او را از افتادن در دام یک درگیری فیزیکی حفظ می کند تمرکز می کنند. چراکه ثابت شده یک درگیری فیزیکی حتی برای یک فرد ورزیده یا آموزش دیده هم یک ریسک است. همین امر باعث شده تا بیشتر آموزش ها روی بخش پیشگیری و کمک به افزایش توانایی افراد در حفظ هوشیاری و آمادگی ذهنی شان متمرکز شوند. به یاد داشته باشید از لحاظ قانونی دفاع شخصی مقابله با فردی است که قصد تحمیل صدمات جدی و یا کشتن شما را دارد. به همین دلیل همیشه هوشیاری و اجتناب از درگیری موثر تر و شانس بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. از امروز ما بر آن شدیم که هر چند وقت یکبار با یکی از برترین ویدئوهای آموزشی دفاع شخصی در خدمتتان باشیم. پس اگر خواهان یادگیری این فنون هستید از امروز با ما همراه شوید. ویدئوهایی که برای شما درنظر گرفتیم در حالت ها و سبک های مختلف تکنیک های بسیار متفاوت و کارایی را به شما می آموزد که در نهایت می توانید در دفاع از خود از سبک های مناسب بهره ببرید. ما با استفاده از این ویدئو ها به شما می آموزیم در درگیری های تک به تک و یا چند به چند و یا حتی یک به چند ، با سلاح و یا بی سلاح چگونه از خود مراقبت کنید و چگونه به حریف صدمه بزنید. در حال حاضر با بخش دوم این مجموعه آموزشی در خدمتتان هستیم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار بگیرد.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود ویدئو آموزشی پارکور از مبتدی تا پیشرفته - مجموعه سوم

 

آموزش ، پارکور

 

با آموزش قدم به قدم  ورزش بسیار مهیج پارکور در خدمت شما دوستان هستیم. پارکور یا همان هنر جا بجایی یک ورزش نوین برای تعامل با اطراف خود با استفاده از توانایی های فردی است. این ورزش توسط داوید بل در فرانسه  بنیان گذاری شده. شاید بهترین تعریف از ورزش پارکور تعریفی باشد که داوید بل درباره پارکور می گوید. او می گوید جنبهٔ فیزیکی پارکور، غلبه‌ کردن بر تمامی موانع پیش روست، درست مانند اینکه در شرایط اضطراری گیر کرده باشید. پارکور فقط صرف حرکات نیست ، بلکه مجموعه‌ ای هدفمند و دارای فلسفهٔ خاص خویش است. پس هدف پارکور، رسیدن به مقصد با استفاده از کاراترین ، روان‌ ترین و مستقیم‌ ترین مسیر و مناسب‌ترین حرکات است که می‌تواند شامل دویدن ، پریدن ، بالا رفتن و خزیدن باشد. از این تعاریف که بگذریم همانطور که می دانید پارکور در مدت کمی پیشرفت سریعی در بین مردم جهان داشته است و به سرعت محبوبیت پیدا کرده. این ورزش در ایران هم با اسقبال گسترده ای مواجه شده است و افراد زیادی هستند که پارکور را در حد نیمه حرفه ای و یا حتی حرفه ای دنبال می کنند. در این بین افرادی هم هستند که پارکور را دوست دارند ولی به خاطر شرایط شغلی و ... نمی توانند دوره آموزشی آن را در کلاس ها به صورت حضوری سپری کنند. ما برای این افراد راه حلی داریم. با مجموعه های آموزشی که توسط ویترین آموزش پارس ویترین به صورت رایگان برای شما تهیه می شود شما می توانید این ورزش را حتی بدون مربی یاد بگیرید و تمرین کنید. هم اکنون با مجموعه سوم  که صرفا فقط آموزش مبتدی این ورزش است در خدمتتان هستیم ، به زودی با مجموعه های بعدی این آموزش در خدمتتان خواهیم بود که امیدواریم مورد توجه و استفاده شما دوستان قرار بگیرد.

 

مطالعه بیشتر...

مقالات دیگر...

 1. دانلود ویدئو آموزشی تکنیک های فوتبال آزاد - قسمت اول
 2. دانلود ویدئو آموزشی پارکور از مبتدی تا پیشرفته - مجموعه دوم
 3. دانلود برترین مجموعه های آموزش ویدئویی شنا - قسمت اول
 4. دانلود مجموعه برترین ویدئو های آموزشی دفاع شخصی - بخش اول
 5. دانلود ویدئو آموزشی بسکتبال - Playing Better Basketball - قسمت هفتم
 6. دانلود ویدئو آموزشی پارکور از مبتدی تا پیشرفته - مجموعه اول
 7. دانلود ویدئو آموزشی بسکتبال - Playing Better Basketball - قسمت ششم
 8. دانلود ویدئو آموزشی بسکتبال - Playing Better Basketball - قسمت پنجم
 9. دانلود ویدئو آموزشی بسکتبال - Playing Better Basketball - قسمت چهارم
 10. دانلود ویدئو آموزشی بسکتبال - Playing Better Basketball - قسمت سوم
 11. دانلود کتاب آموزشی شنا - رشته تربیت بدنی
 12. دانلود ویدئو آموزشی بسکتبال - Playing Better Basketball - قسمت دوم
 13. دانلود ویدئو آموزشی بسکتبال - Playing Better Basketball - قسمت اول
 14. دانلود آموزش تصویری فوتبال - منچستر یونایتد
 15. دانلود آموزش 15 عامل انفرادي در موفقیت تمرين افزايش پرش
 16. آموزش بدنسازی - جلد اول
 17. چهل تمرین تکنیکی و تاکتیکی والیبال
 18. آموزش تناسب اندام
 19. آموزش شنا
 20. قوانین شطرنج فیده
 21. آموزش ساخت عضلات فولادی در خانه بدون نیاز به باشگاه
 22. اصول بازی شطرنج
 23. آموزش کوهپیمایی
 24. آموزش گام به گام تنیس روی میز
 25. آموزش مجموعه حرکات ورزشی جهت پیشگیری و درمان درد عضلات

 

نرم افزار آموزشی

 

تمامی حقوق پارس ویترین متعلق به شماست